Postoje k tetování byly vždy jiné. Někdo je považuje za způsob sebevyjádření nebo dokonce umění, zatímco jiní ji kategoricky odmítají. Nicméně, pokud se rozhodnete udělat si tetování, pak by měla být věnována zvláštní pozornost výběru obrazu. Dnes uvažujeme o vlastnostech a významu jednoho z nejoblíbenějších kreseb - draka.

Dračí tetování: Malá historie

To je věřil, že obraz draka jako tetování začal používat jeden z prvních. On byl často nosen muži, zatímco hodnota odpovídala silným charakterovým rysům nebo účelu. Ale zároveň je to drak, který spojuje spíše protichůdné vlastnosti. Například agresivita a vztek, stejně jako druh elegance a krásy. Souhlasím, tato kombinace je docela neobvyklá.

V Číně je drak stále symbolem božstva, plodnosti, moudrosti a také ztělesnění císařského domu. V kultuře Evropy má naopak mírně odlišný význam. Drak je často symbolem zloby, lsti a chamtivosti.

V moderním světě jsou dračí tetování loajálnější. Tuto možnost proto vybírají lidé z celého světa. Navíc se věří, že ve Spojených státech a v Evropě je drak nejoblíbenějším obrazem těla.

Nejoblíbenější význam tetování draka

Jistě víte, že hodnota každého vzoru ve světě tetování závisí na mnoha faktorech. Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost umístění, charakteru, barvě a aplikační technice. Nejdůležitější jsou při určování hlavní hodnoty.

Obecně platí, že obraz draka na těle symbolizuje opravdovou sílu, neústupnost, moc a dokonce vzpouru, schopnost překračovat hranice možného. Proto je vybírán silnými a silnými lidmi, kteří přesně vědí, co chtějí v životě dosáhnout. Kromě toho, dny, ve kterých se nacházejí, nemají překážky v dosažení cíle.

Další populární dračí tetování hodnota je moudrost, loajalita a šlechta. Toto číslo je proto často vybíráno dívkami pro sebe.

Hodnota tetování ve formě draka barevně

Často obrazy pro tetování mají několik významů. Liší se podle místa a dalších podrobností. V případě vzoru draka však hodně závisí na zvolené barvě.

Například černý drak vedle základního významu znamená respekt a lásku k rodičům. Tato volba je považována za nejoblíbenější pro muže i ženy. Tetování v modrém odstínu symbolizuje otevřenost, klid a soucit. Také existují kombinované možnosti, které vypadají méně atraktivní.

Červená barva tohoto obrázku je velmi nejednoznačná, protože hodnota se může lišit. Na jedné straně je to vášeň a láska a na druhé straně nepřátelství a ochrana doma. Mimochodem, tento obraz je často volen lidmi, pro které je rodina nejdůležitější v životě.

Žlutý drak jako vzor pro tetování se používá poměrně zřídka. Faktem je, že symbolizuje válku, útok a dlouho očekávané vítězství. Proto je vybrán pro sebe těmi, kteří mají rádi sami a nemají rádi hlučné společnosti.

Hodnota tetování na povaze lokality

Také záleží na tom, jak přesně bude drak umístěn. Nejoblíbenější je obraz draka s roztaženými křídly, úsměvem a velkými drápy. To znamená nepřátelství a agresivitu vůči ostatním lidem.

Obraz draka s křídly dolů a zavřenými ústy je považován za symbol zvláštní moudrosti a dobrých úmyslů. Proto jsou vybíráni těmi, kdo usilují o vlastní rozvoj a duchovní růst.

Ti, kteří se rozhodnou létat draka, by měli vědět, že to znamená zvláštní otevřenost a pozitivní myšlení. Pokud ale letí dolů, hodnota bude zcela opačná. Agresivita, připravenost k útoku - to je nejdůležitější rys tetování.

Čínský drak vypadá velmi neobvykle a liší se od zbytku hadovitého tvaru těla, stejně jako drápů. Díky tomu je obraz válečný. Často to dělá docela objemný.

Nejoblíbenější oblasti pro tetování draka

Zkušení mistři doporučují zvolit pro tyto objemové snímky největší zóny. Často to zahrnuje hřbet, stehno nebo lopatku. Je to na nich, že je možné sdělit krásu obrazu maximálně, s důrazem na všechny nejnutnější a dokonce i malé detaily.

Je třeba poznamenat, že muži se nejčastěji rozhodnou pro poměrně agresivní možnosti v tmavých barvách. Zdůrazňují odvahu a sílu. Vypadají nejlépe na zádech, lopatkách nebo pažích. Pokud chcete, můžete vytvořit celý rukáv s mnoha detaily. To je však vážný krok, proto si před schůzkou s mistrem promyslete.

Ženské verze tetování draka jsou ladnější a klidnější. Nejen, že jsou vyrobeny v barvě a mají různé nápisy, neobvyklé detaily. Někdy je například drak obklopen květinami nebo nápisy.Díky tomu vypadá obraz ženský a dokonce elegantní.

Pokud jde o umístění, může to být boky, paže, záda, lopatka nebo rameno. Velikost také nemusí být příliš velká. Vše záleží pouze na osobních preferencích.

Pro ty, kteří chtějí dát obrázek draka na neobvyklou plochu, můžete si bezpečně vybrat zápěstí a krk. Samozřejmě, že je skrýt pod oblečením, bude docela problematické, takže před takovým rozhodnutím se zamyslete.

Tetování v podobě draka vypadá velmi krásně vzhledem k tomu, že je často velmi objemné. To vám umožní zdůraznit všechny detaily, používat jasné barvy a fantazírovat. Ale stále to bude zabírat významnou část vašeho těla, a to není pro každého. V každém případě věnujte pozornost výběru skici a barev.

A jak se cítíte o objemu tetování?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde