Nový rok je vždy spojován se slavnostní náladou, dárky, ohňostrojem a samozřejmě krásnými šaty. Dívky tomu věnují zvláštní pozornost, protože každý má tendenci být na vrcholu. Proto navrhujeme diskutovat o tom, co je třeba vzít v úvahu při výběru všech složek módního obrazu.

Šaty

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru šatů. Koneckonců, nastavuje tón pro všechno vedle a vytváří obraz jako celek. Proto doporučujeme věnovat pozornost jeho stylu, stylu a barvě. Kromě toho nezapomeňte zvážit formát nadcházející události.

Chcete-li například oslavit firemní večírek, je nejlepší zvolit více omezené, ale zároveň elegantní modely. Může to být klasické šaty s kolenní délkou nebo maxi kus. Montérky se zajímavými dekorativními vložkami vypadají méně stylově.

Dlouhé, luxusní večerní šaty jsou skvělou volbou pro oslavu nového roku v restauraci. Může být zavřený nebo odvážnější: s otevřeným hřbetem nebo nízkým výstřihem.Tyto modely jsou navíc často zdobeny kamínky, krajkou nebo flitry.

Samozřejmě, že pro dovolenou s rodinou byste si neměli vybrat příliš drahé a elegantní oblečení. Podívejte se na šaty z krajky nebo dokonce bez dodatečného dekoru. Tyto produkty vždy vypadají velmi žensky.

Pokud jde o rozsah barev, je v roce 2018 překvapivě široký. Koneckonců, můžete si vybrat nejen omezené, tmavé odstíny zelené, vínové nebo hnědé. Významné budou také světlé nahé tóny stejně jako pastelové gamma. A samozřejmě, klasické černé a bílé barvy zůstávají v trendu. Protože hlavní barva roku bude žlutá, doporučujeme, abyste se na to podívali.

Boty

Když jsou šaty vybrány, je čas začít se snažit o boty. Musí být pohodlná, takže je lepší opustit extrémně vysoké podpatky a neobvyklé modely. Půvabné boty nebo sandály vypadají nejlépe. Mohou být doplněny malými kamínky, korálky nebo dokonce lukem. Tato výzdoba bude určitě vhodná na Silvestra.

Pokud jste vyzvedli skromné ​​šaty na oslavu, pak se můžete podívat na boty se zajímavými detaily. Například neobvyklé paty nebo šněrování. Luxusní šaty na podlaze samozřejmě lépe doplňují jemné boty nebo sandály tenkou přezkou.

Volba barvy obuvi by měla být s maximální opatrností. Koneckonců je velmi důležité, aby obraz vypadal stylově, ale neobvykle. Vypadá skvěle model v tónu šaty nebo kontrastní možnosti. Více extravagantní boty bude vyhovovat skutečným módy, kteří vědí, jak správně kombinovat.

Stylové doplňky

Je to správné příslušenství, které dokončí obraz. Proto je velmi důležité zvolit takové produkty, které to příliš nepřetíží. Doporučujeme vyzkoušet si lakonické dekorace v případě, že jste si na dovolenou vyzvedli večerní šaty.

Na druhé straně, větší objem příslušenství se stane vynikajícím doplňkem jednoduchých, vyhrazených šatů. Mohou to být náušnice nebo náramek s kamínky, středně velké drahokamy.

Pokud jde o kabelku, je nejlepší to bez tohoto večera udělat. Ale pokud plánujete navštívit společnost, pak si koupit tašku spojky nebo malou kabelku.

Účes

Když vyberete oblečení a doplňky, stojí za to přemýšlet o účesu. Samozřejmě existuje celá řada možností. Ale aby vypadala opravdu nádherně, musí dokonale zapadnout do vašich šatů.

Snad jeden z nejoblíbenějších sváteční účesy jsou lehké kadeře. Ale v této verzi je přirozenost velmi důležitá. To znamená, že lak je lepší použít v minimálním množství.

Neméně důležité budou elegantní večerní účesy. Tato volba je vhodná nejen pro kombinaci s oblečením na podlahu, ale také s více omezeným oblečením.

A samozřejmě není možné zmínit různé copánky a účesy na nich založené. Díky zajímavému tkaní, i ten nejjednodušší účes vypadá více žensky a elegantně. Tuto možnost můžete vybrat pro libovolný obrázek. Ale v závislosti na střihu šaty, je třeba upravit účes trochu, aby obraz vypadal kompletně.

Doplňte

V roce 2018 bude nejrelevantnější make-up. Doporučujeme, abyste si ji vybrali na oslavu firemní akce. Ale zároveň bude přípustný jasný akcent na rtech. Díky tomu obraz vypadá svižněji a jasněji.

Na oslavu s přáteli a blízkými si samozřejmě můžete vybrat více odvážných možností. Například, aby efekt ombre na očních víčkách nebo jen aby se oči s tmavými odstíny. Pokud se vám nelíbí tak intenzivní make-up, pak byste se měli lépe podívat na klidný, zdrženlivý tón. Ale zároveň aplikujte tmavou rtěnku červené nebo vínové barvy.

Na slavnostní noc můžete bezpečně použít třpytky na make-up. Bude to vypadat vhodně jak se skromnými šaty, tak s večerními extravagantními šaty. A samozřejmě nezapomeňte na zvýrazňovač, který neztratil svůj význam pro několik sezón.

Manikúra

Posledním prvkem módního obrazu pro Nový rok je manikúra. Důležitý je však nejen design nehtů, ale i jejich tvar. Nejlepší je zvolit oválné nebo mandlovité nehty. Vizuálně dělá prsty delší a elegantnější. Pokud se vám líbí čtvercové nehty, pak nedělejte rohy příliš ostré. Tento trend již není relevantní.

Pokud jde o design, francouzská a měsíční manikúra bude také v módě.

Pokud máte rádi odvážnější možnosti, můžete si vybrat jednobarevný nátěr s dodatečným dekorem. Například, rozptyl drahokamu, prášku nebo třpytky.

Relevantní budou také prázdninové kresby ve formě sněhových vloček a hvězd. Ale nedělejte je příliš velké a jasné, protože to vypadá směšně.

Zamyšleně přemýšlet o obrazu pro Silvestra není snadná věc. Na základě našich rad jsme si jisti, že na tomto svátku budete na vrcholu!

Jak vytvořit slavnostní obraz: studovat trendy nebo důvěřovat svému vlastnímu vkusu?

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde