Každý z nás by rád alespoň trochu zvedl záclonu temnoty a zjistil, jakou budoucnost má v obchodě a co se s ní stane v blízké budoucnosti.

Abychom uspokojili zájem mnoha z nás, poslali vyšší síly do lidstva zvláštní lidi, kteří díky své rozvinuté intuici, speciálním analytickým dovednostem a schopnosti vidět a rozpoznávat známky osudu mohou předpovědět blízkou a vzdálenou budoucnost.

Co nás čeká v roce 2018? Jaké události předpovídaly velké proroky a jasnovidce? I když vám takové předpovědi sotva věříte, musíte je stále poslouchat. Cokoliv, co není k dispozici pro naše každodenní porozumění, není vždy lež nebo padělání.

Předpovědi pro Rusko: obecná předpověď

V poslední době se objevilo velké množství psychik a jen lidí, kteří předpovídají budoucnost. Z tohoto důvodu je obtížné adekvátně posoudit skutečnou situaci a najít nejpravděpodobnější v souboru prognóz.

Předpovědi jasnovidců bohužel nelze v daném okamžiku ověřit. Jejich správnost je posuzována na základě skutečnosti.Navíc, mnoho z "osvícených" lidí tvrdí, že informace jsou šifrovány v obrazech a obrázcích, což komplikuje její interpretaci.

Dokonce i mezi věštci existuje mnoho velmi odlišných osobností, které interpretují stejné prohlášení vlastním způsobem. Věřit je stále otázkou.

Kdo je však ten, kdo předpovídá budoucnost, je mnich, věštec, jasnovidec, atd. - všichni souhlasí s tím, že příští rok 2018 bude pro celý svět zlomovým.

Moderní svět se rychle mění. V několika málo letech staré instalace přestaly být relevantní pro budoucnost. Rusové musí být připraveni na nějaké změny. Budou tedy pozitivní nebo negativní, přímo záleží na každé osobě, na jeho přijetí těchto změn a jejich objektivním posouzení.

Vangovy předpovědi o Rusku pro rok 2018

Mnohé předpovědi Vangy se naplnily, takže celý svět poslouchá jeho proroctví. To je jeden z nejrespektovanějších proroků v celé historii jasnovidectví. Předpověděla začátek Velké vlastenecké války, teroristický útok z 11. září v USA, tragédii s Kurskou ponorkou atd. Docela nedávno se naplnila další předpověď velké Vangy o připojení Krymského poloostrova k Rusku.

Podle předpovědí Vangy se v roce 2018 Čína stane supervelmocí. Zbytek světa bude počítat s jejich ekonomikou a armádou. Dnes je těžké splnit stát, který by nepoužíval výrobky vyrobené v této zemi. Rusko bude spolupracovat ve všech směrech s Čínou a rozvíjet diplomatické vztahy.

Současné vedení Ruska, podle jasnovidce, po dlouhou dobu povede zemi k vytvoření moci, která bude každým rokem silnější a silnější. K skutečné změně vlády nedojde. Poslední vládce země vyroste slušnou změnu, která povede politiku na cestě a nezklame Rusy se svým vedením.

S příchodem roku 2018 budou všechny sféry vitální činnosti silnější a stále více narovnávají ramena. Rusko se vydá cestou vlivné moci, která je považována za celosvětovou.

Navzdory politickým ambicím se dostanou do popředí duchovní hodnoty a víra. Dokonce i mládež bude podporovat kurz zvolený vedením země směrem k jednotě národa.

Podle Vangy bude v roce 2018 vytvořen nekonečný zdroj energie, který se mnoho velkých myslí snaží inkarnovat.

Velký prorok viděl, že to bylo rok 2018, který by byl začátkem masového zavádění neznámých elektronických zařízení, která by učinila lidi jako roboty. Elektronické systémy budou pevně vstupovat do každodenního života Rusů, kteří budou papír odsouvat do pozadí.

Globa předpovědi pro Rusko pro rok 2018

Prognózy Pavla Globy jsou známé mnoha Rusům. Tento moderní "astrolog" zakládá své předpovědi na postavení nebeských těles. Hodně z toho, co říká jasnovidec, se stává jedním nebo druhým.

Podle Globy jsou předpovědi o Rusku velmi protichůdné. Tento rok nelze nazvat snadným. Ale nebojte se, všechno není tak smutné - budou dobré časy, které bohužel budou nahrazeny obtížemi.

V roce 2018 dosáhne Rusko na politické scéně určité stability. Mezi naším státem a jeho evropskými sousedy dojde k posílení diplomatických vazeb. Nový rok změní složení Eurasijské unie, která bude zahrnovat Podněstří a další přátelské země.

Silnější je také ruská ekonomika, a to bez růstu cen potravin a energií.

Pokud hovoříme o všedních a všedních tématech, pak stojí za zmínku přírodní katastrofy, které v roce 2018 předpovídal Pavel Globa.

Po celý rok, v mnoha částech světa, budou divné přírodní jevy, které nejsou typické pro konkrétní lokalitu nebo sezónu. Pro Rusko, jasnovidec předpověděl hrozbu rozsáhlých lesních požárů.

Proroctví mnicha Abel o Rusku pro rok 2018

Záznamy o moudrém starém muži Abelovi jsou stále zajímavé pro vědce, kteří se snaží najít tajemství úžasných schopností tohoto věštce.

Prorok Abel předpověděl budoucnost obyčejných lidí i císařů a ne vždy prosperoval. Pro jeho pravdivé předpovědi, starší byl opakovaně umístěn ve vězení, kde on nakonec zemřel hladem a hypothermia.

Mnozí starší, proroci a jasnovidci předpověděli o Rusku, protože považovali naši zemi za velkou moc, která by si udržela svůj titul na velmi dlouhou dobu.

Podle proroka Ábela bude Rusko v roce 2018 konečně schopno tiše „dýchat“ z vnějších zásahů a zcela se ponořit do obnovy vnitřního pořádku. "Kormidlo" bude spravedlivý a moudrý vládce, pod kterým se Rusko stane rozvinutou supervelmocí.

Jak lze vyhodnotit na základě předpovědí velkých proroků a jasnovidců, rok 2018 bude pro naši zemi obtížným a rozhodným časem. Očekává se postupné posilování Ruska ve všech pozicích, ale zároveň budeme čelit některým potížím, které můžeme překonat pouze vzájemnou podporou.

3 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

 1. TRUMP odhaluje Třetí světovou válku!

  Svým dekretem o uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele Trump rozpoutá III. Světovou válku!
  Třetí světová válka začne na Středním východě!
  Podepište poslední mír na planetě - osmý; o koho předpovídali - Wang, mnich Abel, Vasilij Nemchin, Nostradamus, Edgar Cayce a další proroci a pravoslavní starší; kdo si vybere Rus
  - na jaře 2018!

  Ramil Aznaev, bílý vlk
  9.12.17

 2. "Lidé si myslí, že věří v různé bohy,
  Abychom se o tom dohadovali, všichni jsou připraveni.
  Každý je připraven bojovat za svou víru,
  Nechci přiznat své chyby ...
  Kde ve smlouvách bylo napsáno, láska -
  Lidé se časem proměnili v krev.
  Žijeme s tímto klamem po staletí,
  A namísto lásky, krve pro víru ... \ t
  Tato situace trvá po staletí,
  Kvůli víře se lidé stávají nepřáteli.
  Ale ve dnech těžkých časů je prorok -
  Kdo řekne, že všichni mají jednoho Boha?
  Chcete-li slyšet slova, vynechejte hluk bitvy
  Změní se zvuky výstřelů, výbuchy, modlitby.
  A po Proroku, ve stopách jeho nohou -
  Na Zemi přijde av našich duších Bůh.
  Sansara
  Tak to je!
  Ramil Aznaev, bílý vlk

 3. SVĚTLO SVĚTLO!

  V prezidentských volbách v Rusku - Ksenia Sobchak vyhraje Putina! Nikdo tomu v tuto chvíli nebude věřit, ale před 18. březnem 2018 dojde k velkým změnám v Rusku a ve světě, díky němuž se ruský lid nakonec probudí a zvolí - Ksenia Sobchak a Saoshyant!
  Světlo zvítězí nad temnotou!

  HLASOVÁNÍ PRO SILU SVĚTLA, PRO KSENIYU SOBCHAK!

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde