V krizi, pro mnoho auto přestalo být luxusem, stěhovat se do kategorie potřebných dopravních prostředků. Pro některé je auto nuceným nákupem za prací, pro ostatní musí auto odpovídat stavu a bezpečnosti vlastníka. Mimochodem, přemýšlet o koupi auta, kupující mají tendenci utrácet na to, jak málo peněz, jak je to možné, na konci dostat kvalitní auto.

Nabízíme Vám, milí čtenáři, TOP-10 nejlevnějších aut na světě a možnosti rozpočtu TOP-5 v Rusku.

Nejlevnější auta na světě

Levné vozy jsou cestou ven pro ty kupující, kteří nemají dost peněz na nákup prémiových vozů. Nepochybně, levné kopie se nebudou lišit ve zvláštním vkusu a funkčnosti, ale ospravedlňují své peníze.

Fiat palio

Navržený italskými inženýry, Fiat Palio je zaměřen na uspokojení zákazníků v cenově dostupných vozech pro kvalitu. Vývojáři se snažili investovat do vozu nejnovější pokročilý vývoj, vzhledem k omezenému rozpočtu budoucích vlastníků.

V důsledku toho se objevilo kompaktní a poměrně pohodlné auto pro studenty a důchodce.Fiat Palio se cítí v úzkých městských ulicích zdarma a snadno najde místo v podmínkách neustálého nedostatku parkování. Náklady na auto závisí na konfiguraci, průměrná cena Fiat Palio - 300 tisíc rublů.

Hyundai i10

Přijatelná cena a atraktivní vzhled "zvítězil" v srdcích žen, které si toto auto nejčastěji vybírají. Korejští vývojáři pracovali na technické složce automobilu, takže máme malé a chytré auto, které je nepostradatelné pro cestování po městě, a to nejen. Navzdory své malé velikosti, i10 snadno ubytuje 5 osob. Auto je nenáročné a hospodárné udržovat. Průměrná cena Hyundai i10 je 350 tisíc rublů.

Chery A-1

Čínská auta jsou velmi oblíbená nejen ve své vlasti, ale i v zahraničí. Konkurence mezi výrobci automobilů v Číně je nutí vytvářet levnější a nákladově efektivnější možnosti.

Auto je zaměřeno na země s rozvíjející se ekonomikou, kde si obyvatelstvo nemůže dovolit kupovat vozy prémiové třídy. Navzdory tomu má Chery A-1 moderní design a přijatelné zpracování. Cena vozu závisí na roce výroby, v průměru - 299 tisíc rublů.

Daewoo matiz

Matiz je již dlouho jméno domácnosti v mnoha zemích SNS. Od samého počátku prodeje se auto zamilovalo do zákazníků díky své kompaktnosti a efektivnosti, autoškoly jsou častěji používány autoškoly k výcviku budoucích řidičů. Matiz je snadno ovladatelný, což umožňuje křehkým a nezkušeným dívkám vyrovnat se s ním.

Auto má pěkný vzhled, vyrobený v nejneobvyklejších barvách, například Sahara, španělská červená, Pearl. Navzdory skromnému rozpočtu Matiz je vybaven klimatizací a airbagy. Maximální konfigurace auto stojí 264 tisíc rublů.

Geely HQ SRV

Čínské auto vyrobené na základě populární v 80. letech Daihatsu Charade. Omezený rozpočet neovlivnil kvalitu vozu. Ukázalo se, docela solidní a ekonomické.

Dokončení vozu je vyrobeno z nejlevnějších materiálů, interiér nemá vysoký komfort. Vývojáři utratili hlavní rozpočet na technické jednotky vozu, věřit, že použitelnost auta byla primárně důležitá pro kupce. Cena vozu - až 300 tisíc rublů.

Chery QQ

Cena vozu je 3 900 dolarů. Za tyto peníze dostane kupující kvalitní vůz s nízkou spotřebou paliva a nízkou cenou náhradních dílů. Velikost vozu je poměrně kompaktní, takže velké lidi za volantem Chery QQ budou nepříjemné.

Tata nano

Automobil byl navržen pro indický trh, ale na celém světě získal nečekanou popularitu. Vysoká poptávka po automobilech díky extrémně nízkým nákladům.

Stroj je úspěšný ze všech hledisek. Vývojáři dodali Nano motorem o výkonu 33 koní, zatímco auto spotřebuje více než 4 litry benzínu na 100 kilometrů. Tata Nano lze právem nazvat nejlepším autem. Cena stroje s minimální konfigurací je 2 500 USD.

Citace

Cenovka na tomto autě překvapila mnoho kupujících - o něco více než 2 tisíce dolarů. Vývoj vozu byl zapojen do málo známé automobilové společnosti zaměřené na domácí trh.

Charakteristiky vozu odpovídají jeho hodnotě. Citace je vybavena nízkoenergetickým motorem o výkonu 13 koní, který umožňuje vyvinout maximální rychlost 70 km / h. Spotřeba paliva 2,5 litru na 100 kilometrů, hmotnost vozu je pouze 400 kg.

Jedná se o kompaktní a úsporné auto pro starší lidi, kteří nemají rádi vysoké rychlosti a jen zřídka jdou na dlouhé vzdálenosti. Odborníci si všimnou nepříjemných vlastností tohoto vozu - nízkoenergetický motor není schopen vydržet dlouhou dobu provozu.

Renault Kwid

Kwid je příkladem toho, že mít skromný rozpočet v ruce, můžete si dovolit crossover. Auto se ukázalo být velmi atraktivní, tým designérů a inženýrů z Francie, Japonska a Jižní Koreje pracoval na vzhledu Kwid`a.

Auto je poměrně kompaktní, zatímco tělo má velkou prosklenou plochu.Interiér vozu Renault Kwid je vyroben ve stylu minimalismu, zředěný stylovou digitální palubní deskou, spoustou přihrádek a výklenků pro uložení drobných předmětů. Počátkem roku 2018 se cena vozu rovná 310 tisícům rublů.

Maruti Suzuki Alto 800

Další varianta hechbacku s pohonem předních kol s tříválcovým motorem o výkonu 48 koní. Auto vyrábí indická společnost Maruti Udyog, která vyrábí modely na bázi Suzuki.

V závodě na snížení výrobních nákladů a konečné ceny vozu, inženýři společnosti zmírnili každý detail Suzuki Alto 800 o 1 gram. Auto lze zakoupit za 350 tisíc rublů.

Nejlevnější auta v Rusku

Dnes je mnoho Rusů připraveno vzdát se pohodlí a koupit levné vozy, jejichž hlavní rozpočet je investován do technické složky. Levné možnosti jsou považovány za „pracovní koně“, které vás nenechají v mrazivém počasí nebo na dlouhých cestách. Další výhodou nízkopodlažních vozů je nízká cena náhradních dílů, což nelze říci o západních protějšcích ve stejné cenové kategorii.

Lada granta

Grant je v současné době jedním z nejdostupnějších vozů domácí výroby. Náklady na auto je o něco méně než 300 tisíc rublů. Za tyto peníze dostane kupující auto s airbagem řidiče, atraktivním vzhledem a hospodárným servisem.

Grant má motor s výkonem 82 koní, který je dostačující pro lehké auto.

Zaz šanci

Auto se základním vybavením bude stát 310 tisíc rublů. Za tyto peníze obdrží kupující úpravu úhlu sloupku řízení, centrálního zamykání a klimatizace. Airbagy jsou však zbaveny řidiče i spolujezdce.

Co se týče technické složky, není šance se chlubit. Auto je vybaveno zážehovým motorem o objemu 1,3 litru při výkonu 70 koní.

Lada Kalina

Auto, jehož cena se mírně liší od ceny šance, je vybavena airbagy, centrálním zamykáním, posilovačem řízení, elektricky ovládanými okny. Velký plus Kalina v poměrně výkonném benzínovém motoru 1,6 litru. Síla vozu je 87 koní, což umožňuje poměrně kompaktní vůz dosáhnout rychlosti 100 km / h za 12,4 sekund po startu. Maximální konfigurace auto bude stát kupující 415 tisíc rublů, minimální - 290 tisíc rublů.

Renault Logan

Stovky tisíc nadšenců automobilů v Rusku čekají na zahájení prodeje tohoto vozu. Novinka do značné míry splňovala očekávání zákazníků, auto se stalo téměř ve srovnání s předchůdcem lepším. Současně se náklady na Logan zvýšil jen o pár tisíc rublů.

Základní auto zahrnuje klimatizaci, protiblokovací systém a další pěkné bonusy. Vývoj společnosti Renault Logan neuskutečnili čínští designéři, kteří mají velmi vágní představu o aspektech vytvoření pohodlného a ekonomického automobilu, ale evropských odborníků.

Vzhled značky Renault Logan je pro Rusko cenově výhodnou nabídkou mezi cenově dostupnými levnými vozy. Náklady na auto je 499 tisíc rublů pro minimální konfiguraci a 749 tisíc rublů. pro vyskladnění Luxe Privilege.

Lada 4x4

S ohledem na levné domácí auto, nemůžete ignorovat legendární Lada 4X4, která je schopna vydláždit cestu tam, kde jiní neprojdou. Více než 364 tisíc rublů, kupující dostane skutečné SUV, který bude sloužit majiteli věrně po mnoho let.

Výkon motoru je pouze 80 koní, ale toto auto již není potřeba. V terénu je tento výkon pro auto dostačující. Lada 4X4 je vybavena pohonem všech kol v podmínkách ruské zimy. Jinými slovy, kupující dostane "pracovníka", na kterém je snadné se pohybovat po městě a není divné jít na houby v divočině.

Levné vozy jsou darem pro ty kupující, kteří chtějí získat auto pro každodenní použití, aniž by utráceli peníze za drahé díly a palivo. To je volba většiny lidí, kteří chtějí získat nejlepší hodnotu za peníze.

2 KOMENTÁŘE Dosud žádné informace

  1. Kde jste tyto ceny získali? A proč se v názvu článku odkazuje na elektrická vozidla a na konci TOP jsou prezentovány modely s benzínovými motory

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde