Poprvé se vůz z montážní linky dostal v roce 1988 a byl určen pouze pro vnitřní použití. V té době, auto prodávané na trzích Japonska bylo voláno Escudo. Od roku 1993 je Vitara vyráběna ve formě 3-oh dveří a v roce 1998 se objevila druhá generace vozu. To bylo prodáváno a produkoval dokud ne 2006 a během toho času většina z toho upadla do lásky velmi, obzvláště, občané Rusa. V roce 2014 představila japonská společnost třetí generaci a nyní je čas na resty, který se objeví v blízké budoucnosti.

Exteriér SUV

Auto je postaveno na bázi nového SX4, s nímž je mnoho společného a vyrábí se ve formě kompaktního crossoveru. Vzhled vozu upřímně křičí o moderním stylu a ambicích japonského koncernu. Vepředu, crossover dostal velký nárazník s integrovanými mlhovými světly a zúženými zakřivenými světly. Optika hlavy získala komplexní geometrický tvar a mírně v kontaktu s úzkou mřížkou, vybavenou velkým znakem zájmu. Hned pod falešnou mřížkou je umístěn obrovský přívod vzduchu s plastovým lemem.Odsunutá kapota se zaoblenými obrysy a dvěma liniemi ražení. Pro stylový vzhled po stranách kapoty jsou instalovány otvory pro přívody vzduchu.

Na boku vozu okamžitě rozpoznatelné rysy Vitara minulých generací. Přední vzpěry jsou umístěny v ostrém úhlu, což zaručuje dobré aerodynamické vlastnosti SUV. Střecha auta je plochá, s mírným sklonem k zádi. Malé nabobtnalé oblouky kol dostaly plastové plastové soupravy a pod nimi kola s 18palcovými koly. Řada oken je umístěna dostatečně vysoko, aby zdůraznila, že auto patří k SUV.

Dveře se ukázaly být docela široké a hlavní výzdobou byla hluboká řada razítek. Zadní nárazník je méně svalnatý, jeho zástěra obsahuje tři reflektory. Zadní optika získala tvar konvexního mnohostěnu rozděleného do dvou částí. Skleněné dveře zavazadlového prostoru zabírají polovinu objemu krytu pokrytého dlouhým spoilerem s vestavěným brzdovým světlem.

Interiér

Uvnitř vozu byla také řada úprav a inovativních konstrukčních řešení. Když sedíte v autě, okamžitě zjistíte, že materiály použité pro ořezávání se staly mnohem lepšími. Výzdoba vozu vypadá dobře, příjemně na dotek, ale docela nudná. Neexistují zde prakticky žádné ozdobné vložky a přístrojová deska se ukázala jako jednoúrovňová. Deflektory klimatického systému byly kulaté a uprostřed byly ciferníky. Přístrojová deska má standardní zobrazení se dvěma váhami a palubním počítačem mezi nimi. Středová konzola obdržela dotykový displej multimediálního komplexu a hned pod ním byla umístěna tlačítka a přepínače pro ovládání systémů vozidla.

Kolo je vyrobeno v obvyklé tříramenné formě pro moderní požadavky a má mnohoúčelový účel díky velkému počtu klíčů na něm. Za volantem můžete najít okvětní lístky k přepínání rychlostí. Přední řada sedadel získala aktualizovaný formulář s vysoce kvalitní boční podporou a mnoha různými nastaveními pro pohodlí řidiče a jeho spolujezdce. Pěknou vlastností je, že sedadla mají jedinečnou barvu, kterou si můžete vybrat podle svého vkusu.

Auto není příliš široké a dlouhé, takže za zády je malý prostor a cestující druhé řady nemohou očekávat mnoho pohodlí. Také ovlivňuje prostor za odříznutou střechou a široký tunel uprostřed, což omezuje prostor pro nohy cestujících. Pouze dva lidé se budou cítit více či méně dobře, jen tři lidé tam nemohou sedět. K dispozici je také panoramatická střecha. Objem zavazadlového prostoru je 380 litrů, což je velmi malé, takže střešní lišty jsou instalovány na střeše, takže můžete zavazadla nahoře umístit nahoru.

Technické parametry

Rozměry aktualizovaného Suzuki Vitara: \ t

  • délka - 4175 mm;
  • výška - 1610 mm;
  • šířka - 1775 mm;
  • rozvor - 2500 mm;
  • hmotnost - 1079 kg;
  • vůle - 185 mm.

Jako pohonné jednotky jsou nabízeny dva zážehové motory s objemem 1,4 a 1,6 litru. Výkon jednotky s atmosférickým výkonem je 117 koní, byl odebrán ze SX4. Převodovka - 6stupňová manuální převodovka. Maximální rychlost je 180 km / h, zrychlení na prvních sto se uskuteční za 9,5 sekundy. Spotřeba benzínu v kombinovaném cyklu - 8,5 litrů.

Pro turbo motor, výkon byl 140 koní, a jako převodovka bude nabídnuta 6-stupňová manuální převodovka a automatická převodovka.

Zahájení prodeje a nákladů

S největší pravděpodobností se auto objeví na oficiálních dealerech na konci tohoto roku. Cena základní verze s pohonem předních kol bude 1,1 milionu rublů, pohon všech kol je považován pouze za možnost.Pro maximální vybavení motoristé budou muset zaplatit asi 1,6 milionu rublů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde