BMW řady 6 je luxusní sportovní vůz, který se objevil na automobilovém trhu v roce 1976. Německý zájem se podílí na vydání modelu, který vyvinul speciální design pro tuto řadu automobilů, která má přezdívku „Shark“. Zpočátku bylo auto dvoudveřovým kupé, ale nyní jsou k dispozici další dvě varianty: kabriolet a čtyřdveřové kupé. Celkem se v této chvíli objevily 3 generace této série, nicméně je třeba vzít v úvahu, že od roku 1989 do roku 2003 nebylo auto vůbec vyrobeno.

Poslední generace opustila montážní linku německého koncernu v roce 2011, ale nyní již značka provádí plánovanou výměnu generací svých vozů a je připravena představit nové BMW 6 světu, automobilka je připravena představit novinku na autosalonu ve Frankfurtu, který se bude konat v září tohoto roku, ale vůz bude v prodeji. ne dříve než v roce 2018.

Všechny vozy v této sérii se vyznačují převodovkou pohonu všech kol, stejně jako velkým výběrem dostupných motorů. Výhody modelu, pro který ji všichni tak milují:

 • světlý a originální design;
 • vysoká spolehlivost, bezpečnost a pohodlí;
 • bohatý interiér a široký rozsah pohonných jednotek;
 • dobrý dynamický výkon.

Sportovní exteriér

Novinkou je sportovní sedan, který patří do kategorie luxusních vozů, ale má také vzhled kupé. Aktualizovaný model čtvrté generace se montuje na platformě CLAR, která se používá pro BMW 7. Vozidlo má zvýšený rozvor a je také vybaveno zadním vzduchovým odpružením. I přes řadu významných vnějších změn je vůz snadno rozpoznatelný díky mřížce, která má chromovaný lem.

Přední optika vybavená sofistikovaným LED osvětlením, reliéfní přední nárazník má hlavní a boční přívody vzduchu, které jsou pokryty velkou síťovinou. Dlouhá kapuce má řadu vyshtampovochny linek a lehce visí na přední části vozu, vytváří agresivní vzhled. Štítek umístěný na přídi zádi slouží jako potvrzení toho, že auto patří ke slavnému německému koncernu.

Z boku vypadá auto jako závodní kupé kvůli dlouhé přední a krátké zádi, které jsou spojeny speciální střechou z kopule. Vzhledem k velkému úhlu sklonu čelního skla dokázaly německé automobilky dosáhnout dobrého aerodynamického výkonu, koeficient odporu je pouze 0,25.

Zpětná zrcátka jsou umístěna v rozích oken dveří a jsou umístěna na speciálních držácích s aerodynamickým tvarem. Dveře automobilu jsou komplexního tvaru a mají 4 děrovací linky, které zdůrazňují agresivitu a sportovní směr nového výrobku. Řada BMW 6 je vybavena stylovými 20palcovými koly s nízkoprofilovými pneumatikami, které harmonicky ladí s obrovskými oblouky kol.

Široké zadní okno dává dobrou viditelnost, kromě vrcholu má automatický spoiler, který je zahrnut v případě, kdy rychlost překročí značku 120 km / h. Zadní světla jsou umístěna jak na křídlech, tak na kufru aktualizované verze německého obra. Velký zadní nárazník má originální vzhled, těsně pod ním je tmavá "sukně", která obsahuje vestavěné výfukové difuzory s chromovaným lemováním.

Interiér BMW 6-série 2018

Z fotografií salónu je okamžitě patrné, že interiér téměř kopíruje vzhled BMW řady 5, který je prezentován. Všechny prvky interiéru jsou zaměřeny na maximální pohodlí a pohodlí. Při dokončování používaly pouze ty nejkvalitnější a drahé materiály, včetně:

 • uhlíkové vložky;
 • pravá kůže;
 • měkký hliník s leštěnou strukturou;
 • drahé dřevo.

Pro zvýšení celkové úrovně komfortu je k dispozici několik variant osvětlení LED a chromových povrchů. Když interiérový design zaujal speciální barevné rozdělení na tmavou a světlou stranu.

Přední řada sedadel má speciální anatomický tvar a originální opěrky hlavy. Sedadla mají boční a hřbetní podporu, stejně jako řadu užitečných funkcí:

 • elektrické topení;
 • sada nastavení s funkcí paměti;
 • Masáže;
 • větrání.

Středová konzola je vybavena velkým 12palcovým multifunkčním displejem. Dále jsou zde umístěny jednotky pro řízení větrání a speciální průduchy. Loketní opěrka má široký tvar a je rozdělena na dvě části, zadní místo nebude pro cestující, kteří tam sedí, velmi pohodlné. Kromě toho auto obdrželo standardní bezpečnostní balíček, který pomáhá řidiči.

Volant má jako obvykle multifunkční design, má řadu užitečných tlačítek a spínačů.Na obrazovce se zobrazují všechny potřebné údaje o stavu vozidla a jeho systémů.

Užitečné množství zavazadel je 610 litrů, ale pokud sklopíte zadní řadu sedadel, můžete jej zvýšit na 1800 litrů.

Rozměry

Aktualizovaná verze BMW řady 6 má následující parametry:

 • délka - 5091 mm;
 • výška - 1538 mm;
 • šířka - 1902 mm;
 • rozvor - 3070 mm.

Technické parametry

Čtvrtá generace série 6 bude vybavena třemi motory, z nichž dva jsou benzín a jedna nafta. Benzínové elektrárny V4 a V6 budou mít objemy 2 a 3 litry. Výkon dvou litrů bude 258 koňských sil a výkonnější motor bude roven 340 "koním" s točivým momentem 450 N * m. Od 0 do sto, zrychlují v 6,3 a 5,4 sekundách. Spotřeba paliva bude v kombinovaném cyklu asi sedm litrů.

Třílitrová dieselová pohonná jednotka bude mít 265 koní / 620 N * m a zrychlí na 100 km / h za něco více než 6 sekund, zatímco průměrná spotřeba paliva bude pouze 5 litrů. Navzdory technickým možnostem pohonných jednotek bude maximální rychlost všech variant 250 km / h, což je jejich elektronické omezení.

Všechny druhy nových produktů budou mít sportovní 8-pásmovou automatickou převodovku typu Steptronic. Nezávislé zavěšení páky bude na všech typech 6 modelů, s výjimkou tohoto kupé s pohonem zadních kol, ale benzín V6 bude k dispozici ve verzi s pohonem všech kol.

Začněte prodej a cenu

Bavorská společnost zahájí prodej v Německu, zahájení prodeje je plánováno na konec roku 2017, bezprostředně po představení novinek ve Frankfurtu. Minimální cena základního balíku je 63 tisíc eur.

Na území Ruské federace bude prodej BMW řady 6 zahájen nejdříve na konci zimy 2018. Náklady na základní verzi 3 miliony 500 tisíc, ale pokud si koupíte maximální konfiguraci, budete muset strávit asi 5 milionů rublů.

LEAVE RESPONSE

Zadejte svůj komentář!
Zadejte své jméno zde